Ievietots 03.03.2015 · sadaļā Arhīvs

Šodien plkst.13.00 Eiropas Parlamenta Informācijas birojā notiks EP deputātes Marju Lauristinas (Igaunija) diskusija ar interešu grupu pārstāvjiem „Eiropas Datu aizsardzības reforma – ledus kūst”. Šī ir viena no diskusijām, kas ietekmēs to, kāda būs Datu reformas finālversija. EP ziņotāja M. Lauristina ir to EP deputātu vidū, kas atbild par šo likumu paketi, un viņa viesosies Rīgā, lai apspriestos ar dažādu nozaru pārstāvjiem par Datu reformas stiprajām pusēm un riskiem, ņemot vērā to, ka digitālā joma ir viena no Latvijas Prezidentūras ES Padomē prioritātēm.

Pasākums notiks EP Informācijas birojā (ES mājā, Aspazijas bulv. 28, 3. stāvā). Darba valoda – angļu. Diskusija tiek rīkota sadarbībā ar Datu valsts inspekciju.

Diskusijā piedalīsies:

  • Marju Lauristina, Eiropas Parlamenta deputāte (EP sociālistu un demokrātu progresīvās alianses grupa/Igaunija)
  • Jekaterina Macuka, Tieslietu ministrijas nozaru politikas departamenta politikas izstrādes un reliģijas lietu nodaļas vadītāja
  • Signe Plūmiņa, Datu valsts inspekcijas direktore
  • Agnese Boboviča, Latvijas Sertificēto personas datu aizsardzības speciālistu asociācijas līdzpriekšsēdētāja
  • Andris Rozentāls, Latvijas Komercbanku asociācijas viceprezidents.

Dalību apstiprinājuši arī pārstāvji no Latvijas Tiešās Mārketinga asociācijas, Latvijas Informācijas un tehnoloģijas komunikācijas asociācijas, Latvijas Līzinga devēju asociācijas, Latvijas Reklāmas asociācijas, Latvijas Jauno ārstu asociācijas, Latvijas Apdrošinātāju asociācijas un Latvijas Interneta asociācijas.