Jaunumi
e mācību kurss

Ar mērķi paaugstināt mazo un vidējo uzņēmēju izpratni par personas datu aizsardzības noteikumiem, Datu valsts inspekcija ir izstrādājusi bezmaksas e-mācību kursu “Personas datu aizsardzība mazajiem un vidējiem uzņēmējiem” ar saukli “Par personas datiem – VIEGLI” un 2024. gada 17. jūnijā pl.11.00 aicina masu mediju pārstāvjus, uzņēmējus un ikvienu interesentu pievienoties preses konferencei, kur tiks sniegta plašāka informācija par gaidāmajām mācībām.

Preses konference būs skatāma tiešraidē - Datu valsts inspekcijas vietnē sociālajā tīklā Facebook www.facebook.com/Datuvalstsinspekcija un ziņu aģentūras LETA mājas lapā www.leta.lv. Tiešraides skatītājiem būs iespēja iesūtīt savus jautājumus.

Preses konferencē piedalīsies:

  • Jekaterina Macuka, Datu valsts inspekcijas direktore;
  • Ivo Krievs, Biznesa augstskolas “Turība” Juridiskās fakultātes dekāns, kurš sadarbībā ar “Datorzinību centru” izstrādājis e-apmācību saturu;
  • Arnis Štubis, uzņēmējs, atpūtas vietas “Masti kvartāls” īpašnieks;
  • Elviss Strazdiņš, programmatūras inženieris.

Datu aizsardzības mācību kurss ir daļa no projekta “Tālmācības programma datu aizsardzībā”, ko Datu valsts inspekcija īsteno Eiropas Komisijas finanšu programmas "Pilsoņi, vienlīdzība, tiesības un vērtības” (CERV) 2021.–2027.gadam, konkursa Nr.CERV-2021-DATA ietvaros. Projekta kopējās izmaksas sastāda 261 505,86 euro, no kurām 235 355,27 euro līdzfinansē Eiropas Savienība.