Jaunumi Ziņas
Starptautiska konference "Personas dati - nākotnes perspektīva" 2022

Datu valsts inspekcija 15.09.2022. organizē starptautisku konferenci “Personas dati – nākotnes perspektīva! 2022”.

Konferences darbs tiks organizēts trīs paralēlsesijās. Konference norisināsies angļu un latviešu valodā – sešos tematiskos blokos:

  • Cepumiņu laiks ir beidzies: jā vai nē? (LV/ENG)

Sesijas laikā dalībnieki diskutēs par sīkdatnēm un lietotāju analīzi (profilēšana): Vai ir pieejamas alternatīvas sīkdatnēm? Jaunās tehnoloģijas un rīki, kas var aizvietot sīkdatnes.

  • "Pastāvēs, kas mainīsies". Vai esam gatavi jaunam digitālās jomas regulējumam? (LV/ENG)

Sesijas laikā dalībnieki diskutēs par Datu regulas uzraudzības mijiedarbību ar citiem normatīvajiem aktiem un gaidāmajām izmaiņām, kas saistīts ar jauno digitālo tiesību aktu pakotni.

  • Vai tikai sejas maska spēj nodrošināt anonimitāti? Smaidiet, citādāk Jūs neielaidīs veikalā! (LV/ENG)

Sesijas laikā dalībnieki diskutēs par sejas atpazīšanas tehnoloģiju izmantošanu publiskā un privātā sektorā, lai rastu atbildes uz jautājumiem - Kā darbojas sejas atpazīšanas tehnoloģijas? Vai emociju atpazīšana ir datu apstrāde?

  • Jaunie finanšu risinājumi - glābējs vai posts privātumam? (LV/ENG)

Sesijas laikā dalībnieki diskutēs par finanšu identitāti un klienta profilēšanu, digitālo eiro un vai izmantojot jaunākās tehnoloģijas finanšu sektorā cilvēkam ir lielāka kontroles un pašnoteikšanās iespēja, personas datu apstrāde FinTech risinājumos.

  • Datu aizsardzības speciālists - uzņēmēja sabiedrotais vai uzraugs (LV)

Sesijas laikā dalībnieki diskutēs par datu aizsardzības speciālista atbildības ietvaru, lai rastu atbildi uz jautājumu - kā atrast līdzsvaru starp komersanta interesēm un datu aizsardzību?

  • Līdzsvars starp jauno tehnoloģiju ieviešanu un personas datu integritāti veselības jomā (LV).

Sesijas laikā dalībnieki diskutēs par tehnoloģiju inovācijām un zinātnes attīstības mijiedarbību ar veselības datu aizsardzību. Veselības datu digitalizācija.

 

Lūdzam reģistrēties konferencei līdz 12.septembrim - https://www.mittoevents.com/pdfp-2022/register

Konference “Personas dati – nākotnes perspektīva! 2022” norisināsies  - klātienē Latvijas Nacionālā bibliotēkā (Mūkusalas iela 3, Rīga), kā arī tiešsaistē.

Dalība konferencē ir bez maksas.

Par dalību tiks izsniegts sertifikāts.

Ievērojot epidemioloģiskos piesardzības pasākumus, konferenci organizēsim gan klātienē, gan tiešsaistē.

Informācija par konferenci un konferences programma tuvāko dienu laikā būs pieejama: https://www.dvi.gov.lv/lv/pdnp_2022