Ziņas

Datu valsts inspekcijas direktores vietniece Lāsma Dilba un Eiropas Savienības un starptautiskās sadarbības nodaļas vadītājs Lauris Linabergs 23.februārī, plkst. 14.00 sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību vadīs  videokonferenci par personu datu aizsardzības jautājumiem, sniedzot vispārīgu ievadu personas datu aizsardzības terminoloģijā, izmaiņas, kuras stāsies spēkā ar 2018.gada 25.maiju (Vispārīgās datu aizsardzības regulas piemērošana) un pieejamajiem papildu rīkiem datu aizsardzībai, biežākie izdarītajiem pārkāpumiem personas datu apstrādē, u.c. aktuālajiem jautājumiem personas datu apstrādē un aizsardzībā.

Vairāk informācijas pieejama: http://www.lps.lv/lv/zinas/notikumu-kalendars/3961-0-videokonference-par-personu-datu-aizsardzibas-jautajumiem-pirma-dala.

! Šī būs pirmā no vairākām videokonferencēm, kas veltītas datu aizsardzības jautājumiem (28.02. (otrā daļa) un 16.03. (trešā daļa)). Informācija par nākamajām videokonferencēm sekos.

Sekojiet līdzi aktuālākajai informācijai arī sociālajos tīklos:  facebook.com (@Datuvalstsinspekcija) un Twitter(@Datu_inspekcija).