Jaunumi
dgdfgh

Par godu 28. janvāra Datu aizsardzības dienai notika tiešsaistes seminārs “Privātuma politika un padomi tās izstrādē”. Par to, kas ir privātuma politika un kāpēc to ir svarīgi ieviest, kā arī biežāk pieļautajām kļūdām stāstīja Prevencijas nodaļas vadītāja vietnieks Lauris Linabergs un Prevencijas nodaļas juriskonsulte Sabīne Simsone.  

Jau pērn sabiedrības informēšanas kampaņas “Dati ir vērtība – sargā tos!” ietvaros Datu valsts inspekcija mazajiem un vidējiem uzņēmumiem organizēja vairākus seminārus - darbnīcas, kurās tika apspriesti jautājumi par datu aizsardzību un privātuma politikas izstrādi un nozīmīgumu. To rezultātā uzņēmējiem tika sniegti praktiski padomi, kā arī izstrādāts informatīvs materiāls/ prezentācija, ko ikviens var apskatīt mūsu tīmekļa vietnē - https://www.dvi.gov.lv/lv/media/2283/download?attachment un publiska privātuma politikas veidne, kuru praksē var izmantot jebkurš pārzinis - https://www.dvi.gov.lv/lv/dvi#privatuma-politikas-izstrade.

Semināra ierakstu varat noskatīties- https://www.youtube.com/watch?v=pcYOk4CD5tk

Būsim pateicīgi, ja semināra kvalitātes novērtēšanas nolūkos aizpildīsiet šo anketu-  https://www.visidati.lv/aptauja/2103227645/