Datu valsts inspekcija uzsāk sabiedrības informēšanas kampaņu mazajiem un vidējiem uzņēmumiem "Dati ir vērtība - sargā tos!".

Kampaņas “Dati ir vērtība – sargā tos!” mērķis ir veicināt sabiedrības informētību par personas datu aizsardzību, kā arī vērst uzņēmēju uzmanību uz nepieciešamību atbildīgi izturēties pret klientu personas datu apstrādi,  jo  rūpes par klientu datu drošību vairos ne tikai viņu uzticēšanos uzņēmējam, bet arī sekmēs biznesa attīstību kopumā!

gimene

SAITES UZ NODERĪGU INFORMĀCIJU: 

 

#DVIskaidro

Rekomendācijas un vadlīnijas

Skaidrojumi un viedokļi

Biežāk uzdotie jautājumi 

Pakalpojumi

Alise_Datina
attēls
attels
attēls
datini

Valdis Datiņš: Personas datu nodošana trešajām personām – tikai ar likumīgu pamatu

Turpinām stāstu par Datiņu ģimeni! Jānis Datiņš, kurš nesen atvēris savu trenažieru zāli, vēlas piesaistīt jaunus klientus. Uzņēmuma mājas lapa ir izveidota, kur ikviens var atrast informāciju par piedāvātajiem pakalpojumiem. Savukārt nosūtot e-pasta adre
Skatīt vairāk
Vija datiņa

Megija Datiņa: Praktiski ieteikumi pasākumu organizatoriem – fotografēšana, filmēšana un publicēšana

Pasākuma laikā veikta fotogrāfiju un video uzņemšana, to tālāka glabāšana un publicēšana uzņēmuma mājaslapā ir datu apstrāde Datu regulas izpratnē.
Skatīt vairāk

Kārlis Datiņš: klienta datu izmantošanai, lai izveidotu uzņēmuma tiešā mārketinga kampaņu

Katra klienta informācija uzņēmumam ir vērtīga. Klienta personas dati caurvij gandrīz katru biznesa aspektu - no pasūtījuma piegādes adreses līdz klienta datu izmantošanai, lai izveidotu uzņēmuma mārketinga kampaņu.
Skatīt vairāk

Jānis Datiņš: kas jāievēro uzņēmējam, veidojot lojalitātes programmas klientiem

Jānis, paplašinoties biznesam ir piesaistījis pats savu datu aizsardzības speciālistu, ar kura palīdzību tiek nodrošināts, ka visi klienta dati tiek apstrādāti atbilstoši datu regulai. Lai sniegtu atbalstu arī citiem uzņēmējiem Jānis, kopā ar savu datu ai
Skatīt vairāk

Jānis Datiņš: personas datu apstrādes reģistrs, pirmais solis atbilstošas datu apstrādes nodrošināšanā

Jānis ir sapratis, ka personas datu reģistra izveide ir pirmais solis, lai uzņēmējs saprastu - vai un kāda informācija par klientu vajadzīga, izvairoties no papildu datu uzkrāšanas, kam nav pamata.
Skatīt vairāk

Privātuma politikas izstrāde

Šajā sadaļā pieejama "Privātuma politika" veidlapa, kuru var aizpildīt, lai publicētu sava uzņēmuma tīmekļa vietnē.
Skatīt vairāk