Jaunumi

Ceturtais bezmaksas vebinārs mikrouzņēmumu pārstāvjiem SMOOTH projekta ietvaros par galvenajiem VDAR prasību aspektiem, regulai atbilstošu privātuma politiku izstrādi, sīkdatņu lietošanu un SMOOTH mākoņplatformu, kas pieejama latviešu valodā, kā atbalsta rīku VDAR prasību īstenošanā

Ievietots 30.06.2020 · sadaļā 1.lapa, SMOOTH jaunumi, Ziņas

SMOOTH projekta partneris Lēvenes Katoļu universitāte (Beļģija) piedāvā  bezmaksas tiešsaistes vebināru mikrouzņēmumu pārstāvjiem par veiksmīgu VDAR regulas piemērošanu uzņēmējdarbības vidē, regulai atbilstošu privātuma politiku izstrādi, korektu sīkdatņu lietošanu uzņēmumu interneta vietnēs un apskatu par to, kā SMOOTH mākoņplatforma var palīdzēt mikrouzņēmumiem atbilst VDAR prasībām. SMOOTH mākoņplatforma ir Eiropas Komisijas finansētā..
Lasīt vairāk »

Pieejams VDAR 60.panta lēmumu reģistrs

Ievietots 26.06.2020 · sadaļā 1.lapa, Ziņas

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas nosacījumiem Eiropas Savienības uzraudzības iestādes savstarpēji sadarbojas personas datu aizsardzības nodrošināšanas jautājumos. Svarīgākie mehānismi ir vienas pieturas aģentūras principa īstenošana un Vispārīgās datu aizsardzības regulas konsekventas piemērošanas nodrošināšana. Vienas pieturas aģentūras princips paredz, ka datu subjektam ir tiesības savu tiesību realizēšanai un aizsardzībai vērsties..
Lasīt vairāk »

Trešais vebinārs (23.06.2020.) mikrouzņēmumu pārstāvjiem SMOOTH projekta ietvaros par slēptu personas datu identificēšanu datu bāzēs un SMOOTH mākoņplatformas, kas pieejama latviešu valodā, iespējām sekmēt uzņēmumu atbilstību VDAR prasībām

Ievietots 17.06.2020 · sadaļā 1.lapa, SMOOTH jaunumi, Ziņas

SMOOTH projekta partneris NEC Corporation (Vācija) piedāvā  bezmaksas tiešsaistes vebināru mikrouzņēmumu pārstāvjiem par SMOOTH platformas iespējām identificēt slēptus personas datus mikrouzņēmumu datu bāzēs, SMOOTH projektu, projektā izstrādāto mākoņplatformu un tās atbalstu mikrouzņēmiem VDAR prasību īstenošanā. SMOOTH mākoņplatforma ir Eiropas Komisijas finansētā projekta Nr. 786741 “Mākoņplatforama mikrouzņēmumiem VDAR atbilstības nodrošināšanai” (“GDPR..
Lasīt vairāk »

Paziņojums par DVI dienesta automašīnas OPEL ZAFIRA valsts reģistrācijas Nr.HT-4 bez atlīdzības nodošanu sabiedriskā labuma organizācijai.

Ievietots 15.06.2020 · sadaļā Ziņas

Saskaņā ar Ministru kabineta 2011.gada 1.februāra noteikumu Nr.109 “Kārtība, kādā atsavināma publiskas personas manta” (turpmāk – Noteikumi) 21.punktā noteiktajam un pamatojoties uz DVI 27.01.2020. rīkojumu Nr.1-.2.1/8 “Par Datu valsts inspekcijas dienesta automašīnas Opel Zafira atsavināšanu” no 2020.gada 5.marta līdz 2020.gada 19.martam Akciju sabiedrības “Valsts nekustamie īpašumi” sludinājumu vietnē https://www.vni.lv/lat/sludinajumi/publiskam_personam_piedavata_kustama_manta/?id=1111 tika..
Lasīt vairāk »

Par darba laika izmaiņām 2020.gada 13. un 22.jūnijā

Ievietots 08.06.2020 · sadaļā 1.lapa, Ziņas

Mobilā lietotne “Apturi Covid” neizseko personas

Ievietots 05.06.2020 · sadaļā 1.lapa, Ziņas

Mobilā lietotne “Apturi Covid” (turpmāk – Lietotne) ir izveidota, lai atbildīgās iestādes, sadarbībā ar iedzīvotājiem, kopā ierobežotu Covid-19 izplatību. Attiecīgās Lietotnes personas datu apstrādes nolūkus un līdzekļus nosaka Slimību un profilakses kontroles centrs (turpmāk-SPKC). Viens no lietotājam nozīmīgākajiem aspektiem saistībā ar Lietotnes izmantošanu ir tas, ka lejupielādēt un aktīvi izmantot..
Lasīt vairāk »

Nākamais vebinārs mikrouzņēmumu pārstāvjiem SMOOTH projekta ietvaros par sīkdatņu lietošanu interneta vietnēs un dalību SMOOTH platformas pilotēšanā

Ievietots 03.06.2020 · sadaļā 1.lapa, SMOOTH jaunumi, Ziņas

SMOOTH projekta atbildīgais tehniskais partneris Madrides Čārlza III universitāte (Charles III University of Madrid) (UC3M) (Spānija) piedāvā  bezmaksas tiešsaistes vebināru mikrouzņēmumu pārstāvjiem par VDAR prasībām atbilstošu sīkdatņu lietošanu interneta vietnēs, SMOOTH projektu, projektā izstrādāto mākoņplatformu un tās radītajām iespējām mikrouzņēmumiem VDAR atbilstības ietvaros. SMOOTH mākoņplatforma ir Eiropas Komisijas finansētā projekta..
Lasīt vairāk »

Pakalpojumu sniedzēji var informēt personas par pienākumiem, nevis pieprasīt rakstisku apliecinājumu

Ievietots 02.06.2020 · sadaļā 1.lapa, Ziņas

Pēc valdības pieņemtā lēmuma, sākot ar 2020.gada 12.maiju tiek samazināti Covid-19 pandēmijas ierobežošanas pasākumi, paredzot pakāpeniski atjaunināt pakalpojumu sniegšanu klātienē. Pakalpojumu sniedzēji (valsts iestādes, privātas kompānijas, organizācijas) ar mērķi pasargāt savus darbiniekus un klientus, bieži vien vēlas iegūt informāciju vai klients/apmeklētājs nerada paaugstinātu infekcijas risku. Katra organizācija pielieto savu metodi,..
Lasīt vairāk »

Aktualitātes datu aizsardzībā

Ievietots 25.05.2020 · sadaļā 1.lapa, Ziņas

 Aktualitātes datu aizsardzībā Šodien, 2020.gada 25.maijā, aprit tieši divi gadi kopš Vispārīgās datu aizsardzības regulas tiešas piemērošanas visās Eiropas Savienības dalībvalstīs. Vispārīgā datu aizsardzības regula ir normatīvais regulējums, kas Latvijā, visās Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomikas zonas dalībvalstīs veido vienādu tiesību un pienākumu tiesisko ietvaru personas datu apstrādes jomā. Lai..
Lasīt vairāk »

Vebinārs mikrouzņēmumu pārstāvjiem par VDAR atbilstības jautājumiem un dalību SMOOTH platformas otrajā pilotēšanā

Ievietots 19.05.2020 · sadaļā 1.lapa, SMOOTH jaunumi

SMOOTH projekta vadošais partneris EURECAT (Spānija) piedāvā  bezmaksas tiešsaistes vebināru mikrouzņēmumu pārstāvjiem par SMOOTH projektu, tā ietvaros izstrādāto mākoņplatformu un to, kā platforma var palīdzēt mikrouzņēmumiem atbilst VDAR prasībām. SMOOTH mākoņplatforma ir Eiropas Komisijas finansētā projekta Nr. 786741 “Mākoņplatforama mikrouzņēmumiem VDAR atbilstības nodrošināšanai” (“GDPR Compliance Cloud Platform for Micro Enterprises”)..
Lasīt vairāk »